Народився
Дмитро Бурмус (позивний «Будулай») — народився 29 червня 2005 року. Дмитро був дуже сміливий, завжди допомагав всім, любив свою справу, завжди посміхався, в нього дуже було багато мрій ,хотів мандрувати країною, дуже кохав свою дружину ,любив грати в (пабг), він був найкращім товаришем, побратимом , сином та чоловіком ,в місті Краматорськ він знайшов собі котика якого назвав Мікі ,він дуже любив тварин, завжди на позиціях їх кормив, грів, грався. В Дмитра було невелике хоббі ,він любив збирати дрони FPV вдома їх було достатньо.