Петро Ковальчук
Дана
29 трав. 2026 р., 09:42
Мій самий найкращий Братик.❤️🩹
Моя рідна кровинка🫂😔❤️🩹
Твоя сестра 🫂💔🕊️
22 бер. 2026 р., 23:14
Сьогодні пів року як тебе не стало , я знаю що ти там, де не має війни ти там високо за хмарою де бачиш мене щодня 🫂 ти приходиш тоді коли коли тебе відпускають небеса на хвилинку провідати нас в снах 💔🕊️
Твоя сестра
19 лют. 2026 р., 10:26
Ці вірші приходять самі
Я незнаю як це відбувається,
Я надіюся що так ти зі мною розмовляєш😭😭😭😭
Сумно на душі, тяжко на душі
Як з цим справитися???
Я незнаю ???хочу щоб
Тобі було там добре
Але Всесвіт створює різні перепони. Чому???
Як хочетьс
Анна
10 лют. 2026 р., 14:22
Так хочеться щоб ти позвонив і поділився як ти там , що у тебе там , так сумую за тобою, так хочу щоб ти був живий 💔